Запрошуємо у терапевтичну групу

Відчуйте себе!

Віднайдіть почуття гармонії та спокою!

Отримайте підтримку в теплому колі!

Ваше життя —

під вашим контролем

Через місяць роботи в терапевтичній групі ви відчуєте, що знову можете керувати своїми емоціями та знайдете внутрішню опору в себе.

Ми зустрічаємось онлайн, в невеликій групі до 10 учасників, та обговорюємо те, що вас тривожить, в комфортній невимушеній атмосфері, знаходимо відповіді, спокій та рівновагу.

Групу веде: психотерапевтка, кандидат психологічних наук з 15-річним досвідом, Олена ТРИНЧУК.

1 ЖОВТНЯ - ПОЧАТОК

ZOOM - ОНЛАЙН

19.00 по КИЄВУ

ДЛЯ КОГО

Для всіх, кому знайоме відчуття тривожності, безвиході та порожнечі, страх перед майбутнім,  непорозуміння з близькими та залежність від новин.

БЕЗПЕЧНЕ МІСЦЕ

Поділіться з однодумцями тим, що давно вас турбує.

Звільнить себе від тривожності та нав’язливих думок.

Пропрацюйте обмежувальні переконання, що заважають.

Знайдіть підтримку в колі учасників зі схожими запитами.

ПЕРЕВАГИ ГРУПОВОЇ ТЕРАПІЇ

Переваги роботи в форматі психологічної групи в тому, що ви працюєте не тільки зі своїм запитом, але й бачите проблеми інших учасників та шляхи їх вирішення. Теорія поєднується з практикою під керівництвом досвідчених спеціалістів.

Ми тут щоб допомогти —

gruppa

зрозуміти СЕБЕ!

Відповіді на запитання

Я ніколи не була у психолога, чи зможу я розкритись?

85% людей стверджують, що довіритись психотерапевту в форматі групової терапії легше, ніж тет-а-тет, адже ви завжди можете взяти паузу та послухати, що говорять інші учасники зустрічі. Тепла довірлива атмосфера в психологічній групі сприяє роботі та допомагає позбутись страху говорити.

Іноді мені складно з іншими людьми. Як бути?

Групова терапія допомагає подолати соціальну тривогу, навчитись вибудовувати стосунки, довіряти світу та собі в ньому, розвинути комунікативні навички. Вам не потрібно розповідати все з перших хвилин спілкування, у вас буде час, щоб відкритись.

Що, як про мої питання дізнаються родичі та друзі?

Такий варіант розвитку подій неможливий. Між учасниками групи встановлюються певні правила і, в першу чергу, це зобов’язання зберігати конфіденційність інформації. Все, що ви розповідаєте, залишається тільки в межах зустрічі. Зворотний зв’язок від учасників та наставників завжди безоціночний.

Чи вистачить мені місяця роботи, щоб розв’язати проблему?

Це залежить не тільки від експертів та учасників групи, але й від вас. Групова терапія допоможе подивитись на ваші питання під різними кутами, знайти відповіді та зробити кроки до їх розв’язання, віднайди внутрішню рівновагу та гармонію.

ЗРОБИМО РАЗОМ

МИ ВЖЕ ПРОЙШЛИ ЦЕЙ ШЛЯХ

Один крок до себе!

На жаль,

зараз група набрана, але ми обов’язково повідомимо вас про наступний набір. Залиште свою електронну адресу, щоб не пропустити.

1 ЖОВТНЯ

Старт нової групи

СЕРЕДА

Зустрічаємося кожної середи

ОКСАНА КУЗНЕЦОВА

ОКСАНА КУЗНЕЦОВА

Модератор групи, коуч ACTP